با نزدیک شدن به روز عاشورا ، به یاد ایام فتنه و جسارت های فتنه گران به خیام اباعبدالله الحسین علیه السلام و سوت و هلهله های شان در سال ۱۳۸۸ افتادم و امسال این یادآوری یک دلیل دیگر هم داشت و آن هجمه شدید جریان های به اصطلاح روشنفکری و اذناب فتنه بود که با ایجاد و انتشار انواع شبهات دینی، کوشیدند تا مراسم عزاداری، سینه زنی، اطعام، خیرات، گریه و اشک برای حسین (ع) را به چالش بکشند و با انواع بهانه ها مثل اذیت و آزار مردم، آلوده شدن محیط زیست، ایجاد ترافیک، تبلیغ برتری نژادی براعراب و … ، این بار تلاش کردند تا باور مردم به خیام عزاداری ابا عبدالله (ع) را به آتش بکشند.
دردناکتر این که توهین های جریان اصلاح طلبی به امام حسین (ع) و قیام عاشورا معطوف به این چندساله نیست بلکه در دوره اصلاحات نیز رسما علیه قیام اباعبدالله مقاله نوشتند و آن را به یک جنگ قومیتی تنزل دادند و یا بعضا به تحریف اساسی پیام عاشورا پرداختند.
اینان فهمیده اند این انقلاب حسینی است و تا زمانی که مردم حسینی باشند، شعارهای «جمهوری ایرانی»، «نه غزه نه لبنان»، «مرگ بر اصل ولایت فقیه» و … در این کشور جایگاهی ندارند و از این رو با نفاق و دروغ درپی حذف یا تحریف حماسه ی حسینی در فکر و ذهن مردم هستند.
با مشاهده و نشر مستند وقایع عاشورای ۸۸ و حماسه ۹ دی، در افشای سیمای کسانی که با ژست دوستی با امام حسین (ع)٬ نسبت به اشک، شور، شعور و عزاداری های عاشورایی مردم با هجوم شبهه تشکیک می کنند، مشارکت فرمایید.

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذالک، اللهم العن العصابه التی جاهدت الحسین و شایعت و بایعت و تابعت علی قتله، الهم العنهم جمیعا.

#

اشتراک این خبر در :