مهدی مجرد ، رئیس دفتر غیرمحبوب و پرحاشیه امام جمعه رشت استعفا داد و متأسفانه حتی وجود اتهامات متعدد و آزادی به قید وثیقه سنگین وی هم نتوانست موجب عزل او گردد! مایه تأسف این که نامبرده، در استعفایش، به خدمات زیاد خویش افتخار میکند و امام جمعه رشت را از همه اقدامات خود مطلع […]

مهدی مجردمهدی مجرد ، رئیس دفتر غیرمحبوب و پرحاشیه امام جمعه رشت استعفا داد و متأسفانه حتی وجود اتهامات متعدد و آزادی به قید وثیقه سنگین وی هم نتوانست موجب عزل او گردد! مایه تأسف این که نامبرده، در استعفایش، به خدمات زیاد خویش افتخار میکند و امام جمعه رشت را از همه اقدامات خود مطلع میداند و در نهایت هم میگوید که کسالت باعث این استعفا شده است! حال این که همه می‌دانیم اتهامات وی این قدر سنگین است که بین عزل و استعفا، استعفا را انتخاب کرده است! و متأسفانه او با این جملات، تلاش کرده است تا امام جمعه رشت را از اقدامات (بخوانید تخلفات) خود آگاه (وحتی شریک جرم) نشان دهد! که متأسفانه پاسخ به این ادعاها در هامش امام جمعه مسکوت ماند!

پس از این که پرونده مهدی مجرد ، این رئیس دفتر مستعفی در دستور کار مقامات قضایی قرار گرفت و منجر به بازداشت وی گردید، نامبرده از طریق ارسال پیامک برای برخی از نیروهای انقلابی استان مدعی شد که آزاد و در حال گشت و گذار در گیلان است که اگر چه این ادعا از سوی برخی دیگر از مطلعین تکذیب شد، لیکن حتی اگر مهدی مجرد طبق قوانین جاری و معمولی کشور با قید وثیقه سنگین آزاد شده باشد نیز مطمئنا با توجه به اطلاع و پیگیری سطوح بالای نظام درباره تخلفات عدیده وی، ان شاالله دیگر امکان سوءاستفاده وی از جایگاهش برای سنگ اندازی در مسیر رسیدگی به اتهامات وی و شرکای احتمالیش وجود نخواهد داشت.

حقیقتاً زحمات و هزینه های سنگینی که بزرگان انقلابی و حزب اللهی رشت، فارغ از هرگونه ملاحظه کاری در مسیر پیگیری تخلفات عدیده مهدی مجرد، این مسئول مستعفی متحمل شدند، قابل تقدیر است و آرزو می‌کنم که این استعفا پایانی باشد بر سال‌ها طرد شدن فعالان و نهادهای فرهنگی و انقلابی رشت از محضر امام جمعه رشت که به عنوان نماینده ولی فقیه باید حلقه وصل و حامی جریانات مؤمن و حزب اللهی می بود! و آرزو می‌کنم تمام آن سم‌پاشی‌هایی که آن متهم طی این مدت انجام داد، به همت مسئول دفتر جدید پاک و زدوده شود تا شاید فعالان فرهنگی و حزب اللهی رشت بتوانند مورد تفقد بیشتر امام جمعه محترم رشت قرار گیرند.